TEL:     +370 5 2496198                                     FAX:     +370 5 2496198

 

Sertifikatai  
  Atstovaujamos įmonės  
  Partneriai  
     
  KOMPANIJA


UAB “Eksortus” tai profesionali, patikima ir ambicinga įmonė su gerai išvystyta infrastruktūra, kvalifikuotais specialistais bei patyrusiais partneriais. Mūsų įmonės patikimumą ir stabilumą patvirtina nuolat auganti įmonės apyvarta bei klientų skaičius.

Nuo 2015 birželio UAB „Eksortus“ tapo UNAKO GROUP nariu ir yra GIG (Global Insulator Group), UAB "Yuzhnouralsky izoliatorių ir tvirtinimų gamyklos“ ir LLC "Lviv Izoliatorių kompanijos (LLC" LIC ")“ kompanijų atstovai Lietuvoje.

Pagrindinė UAB „Eksortus“ veiklos sritis - įvairios produkcijos, skirtos pramonės, energetikos ir transporto įmonėms tiekimas, įskaitant:

- įvairią pramoninę įrangą ir įrenginius;
- uždaromąją ir reguliuojamąją armatūrą;
- vamzdžius ir vamzdynų produkciją;
- turbinų ir kompresorių atsargines dalis;
- metalą ir metalo gaminius;
- atsargines dalis geležinkelio transportui;
- geležinkelio riedmenų stabdžių trinkelės;
- bei kt.

Pagrindinis UAB „Eksortus“ tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją palankiausiomis sąlygomis, atitinkančiomis kiekvieno mūsų kliento poreikius.

UAB „Eksortus“ tiekiamų paslaugų kokybę patvirtina nuo 2009 m. kovo m. įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti standarto LST EN ISO 9001:2008 reikalavimus.

UAB „Eksortus“ visada yra atvira klientų pageidavimams ir pasiūlymams. Mes nuolat ieškome patikimų verslo partnerių ir platesnių bendradarbiavimo perspektyvų

Copyright © 2015. JSC EKSORTUS All rights reserved.