TEL:     +370 5 2496198                                     FAX:     +370 5 2496198
  Vamzdžių produkcija  

 

Vamzdynų armatūra  
  Geležinkelio detalės  
 

Specialūs pasiūlymai

 
  VAMZDŽIŲ PRODUKCIJA
ATSTOVAUJAMOS ĮMONĖS  


  Vamzdžių produkcija

Mes siūlome platų spektrą įvairios paskirties vamzdžių produkcijos, kuri yra naudojama naftos dujų komplekse, chemijos ir naftos chemijos pramonėje, energetikoje ir mašinų gamyboje, statyboje ir komunaliniame ūkyje.

 

Tai vamzdžiai ir vamzdžių gaminiai gaminami iš anglinių, nerūdijančių ir atsparių kaitrai plienų, titano ir nikelio lydinių, ketaus ir kt.

 

Suvirinti vamzdžiai įvairių diametrų (nuo 8 mm iki 2520 mm) ir sienelės storio (nuo 1 mm iki 25 mm), ir besiūliai vamzdžiai įvairių diametrų (nuo 1 mm iki 426 mm) ir sienelės storio (nuo 0,1 mm iki 60 mm), o taip pat trišakiai, keturšakiai, alkūnės, perėjimai, dangteliai, flanšai ir kt.

 

Pristatome izoliuotus vamzdžius ir fasonines detales su polietileniniu arba poliuretaniniu padengimu, atitinkančius EN 253, EN 448, EN 488, EN 489 standartus, o taip pat įvairios paskirties PE 80 ir PE 100 klasės polietileninius vamzdžius.

 

Tiekiame ne tik apvalaus pjūvio vamzdžius, bet ir ovalinius, kvadratinius, stačiakampius ir šešiabriaunius profilius.

 

Pagal specialų užsakymą galime pristatyti bet kokią vamzdžių produkciją, t.y. praktiškai visą pasaulio rinkos poreikių diapazoną.

 

Visa mūsų tiekiama produkcija atitinka tarptautinius (DIN, ASTM, API, UNI ir kt.), rusiškus (GOST) ir ukrainietiškus (DSTU) standartus, europines normas (EN) ir technines sąlygas (TS).

 

Užsakovo pageidavimu produkciją pristatome pagal kombinuotus standartų reikalavimus.

 
Copyright © 2015. JSC EKSORTUS All rights reserved.